Як вибрати ПОД-систему?

POD-система – це гаджет, за допомогою якого набагато легше відмовитись від куріння тютюнових сигарет. Він є електронною сигаретою, яку заправляють розчином з натуральних компонентів із вмістом нікотину або без нього. Такий вейп потрібно регулярно доглядати: заправляти ароматною сумішшю, вчасно міняти картридж. Він легкий, маленький і легко поміщається у кишені чи сумці.

Різновиди POD-систем

Популярність вейпів призвела до того, що були розроблені різні види:

 • Універсальні;
 • багаторазові;
 • різні конструкції для використання сольових нікотинових розчинів та органічних ароматних сумішей;
 • компактні;
 • з механізмом налаштування різних параметрів затягування та ширяння.

Усі конструкції POD-систем мають свої плюси та мінуси. Головне – правильно вибрати.

Плюси та мінуси електронних сигарет

Популярність різних вейпів невпинно зростає. Регулярно з'являються нові, більш досконалі конструкції. Це пояснюється перевагами електронних сигарет.

 1. Економність: одна заправка вейпу може замінити 2–4 пачки традиційних тютюнових сигарет, а один флакон рідини для заправки картриджа дорівнює кількості затяжок 35–50 пачкам сигарет.
 2. Сьогодні ринок пропонує понад 3000 ароматів суміші для вейпів, і є можливість змішувати різні розчини для отримання унікальних запахів і смаків.
 3. Використання POD-системи унеможливлює появу тютюнових плям на одязі або пальцях, повністю відсутня неприємний їдкий тютюновий дим.
 4. Обслуговування та використання гаджета просте та не потребує додаткових знань, навичок та витрат.

Суміші для заправки електронної сигарети можуть містити різні пропорції нікотину без супутніх шкідливих компонентів, як у тютюні. Вони цілком можуть замінити звичні способи куріння та вгамувати нікотиновий голод. Є також безнікотинові склади з приємним запахом та смаком, що дозволяють просто отримати задоволення.

У сучасних POD-систем зовсім небагато мінусів. Вони можуть швидко розряджатися через виробничі дефекти, пошкодження або низьку температуру повітря. Затягування залежить від параметрів опору, який вимірюється в Ом та вказано на упаковці. Чим більший цей показник, тим тугішим буде затяжка.

Нюанси вибору POD-системи

Купуючи електронну сигарету, варто звернути увагу на деякі тонкощі:

 • існують відкриті, що вимагають зарядки, та закриті зі змінними картриджами системи з механізмом налаштування параметрів ширяння;
 • якщо вейп купується з метою полегшити відмову від куріння, краще вибрати спеціальну систему для сольових розчинів, що дозволяє поступово зменшити концентрацію нікотину;
 • об'єм батареї визначає тривалість періоду роботи вейпу;
 • досвідчені вейпери рекомендують купувати гаджети від виробників, які давно відомі на ринку і мають певну репутацію;
 • габарити девайсу - занадто великий незручно тримати і переносити, а занадто маленький легко впустити і втратити;
 • POD-система – це модний аксесуар, який має виглядати стильно та красиво.

Найчастіше користувачі вибирають універсальні моделі, особливо зручні під час щоденного використання. Стиль, розмір, параметри ширяння – всі ці критерії кожен курець визначає собі індивідуально. Вейп має бути зручним та подобатися – це головне.