Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Вугілля для кальяну

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Вугілля для кальяну

Вугілля для кальяну має важливе значення для всього процесу. Саме в ньому найчастіше криються причини низької якості куріння. Якщо одні види схильні до швидкого перегорання, втрати спека, інші можуть рівномірно і довго горіти. Розглянемо важливі аспекти та особливості цього питання.

Які види вугілля для кальяну бувають?

Цінителі східної традиції кальянного куріння напевно знають, що вугілля є найважливішим компонентом процедури. Від його якості залежатиме димність та смак тютюнової суміші. Сьогодні кальян дуже популярний у кафе, ресторанах, де вибір робиться на користь дорогих продуктів.

Купити вугілля для кальяну можна у широкому асортименті різновидів та брендів. За назвою можна зрозуміти, яка сировина є головним компонентом. Серед найпоширеніших варіантів:

· кокосовий - виробляється з шкаралупи кокосу, відрізняється довгим горінням та відсутністю сторонніх запахів;

· горіховий - натуральна шкаралупа волоського горіха має відмінні смакові властивості;

· виноградний – лоза винограду дозволить тютюну максимально розкрити свій аромат;

· оливковий – для виготовлення використовують кісточки оливок та деревину;

· Лимонний - Деревина лимонного дерева.

Виділяють також саморозпалюваний та електричний типи. Перший - це досить популярний варіант з натуральних інгредієнтів з додаванням горючих речовин (наприклад, сухий спирт). Склад дозволяє розпалити вугілля за кілька секунд. Його зручно використовувати на відкритому повітрі, тому що при розпалюванні можуть утворюватися іскри. Другий – спеціальний пристрій із нагрівальним елементом, який характеризується практичністю та ефективністю.

Придбати різні види вугілля пропонує магазин Кальянер. У каталозі представлений широкий вибір продукції від провідних виробників.

Кокосове вугілля – найкраща альтернатива

Найкращим вибором для розігріву тютюнової суміші до необхідного стану вважають кокосове вугілля. Він завоював увагу більшості покупців на сайті Kalyaner.

Це унікальний продукт, який за багатьма критеріями перевищує, наприклад, дерев'яний. Основною сировиною є шкаралупа кокосу. У якісному куті нічого іншого немає. Для зручності використання готова продукція формується у вигляді кубиків.

Зважаючи на такий натуральний склад, можна виділити його переваги:

· Екологічність та безпека;

· Відсутність стороннього запаху;

· Відсутність іскріння;

· Невелика кількість попелу;

· Тривале утримання жару - до 60-90 хвилин.

Ознайомтеся з каталогом інтернет-магазину Кальянер та замовте відмінну сировину з кокосу для приємного проведення часу зі східним настроєм. На вугілля для кальяну ціна приємно порадує покупців.

Як правильно вибирати кальянне вугілля?

Щоб замовити вугілля для високої якості кальяну і залишитися задоволеним кальянною сесією, потрібно врахувати кілька ключових аспектів.

Спочатку визначають місце куріння. Якщо кальян використовуватиметься у приміщенні, краще взяти натуральні чи електричні зразки. На природі, відкритій терасі підійдуть саморозпалюються.

Деревина впливає на смак тютюну, надаючи їй свій аромат. Для тих, хто не бажає таких ефектів, це потрібно врахувати.

Крім цього, є й інші фактори:

· Склад - натуральний або штучний;

· Наявність аромату;

· Ступінь пеплоутворення - низька краще;

· Час тління - мінімум 30 хвилин.

Рекомендуємо відвідати Kalyaner, щоб заготувати виняткове вугілля для розслаблюючої атмосфери з кальяном наодинці або в компанії друзів. На сайті кожен покупець отримає найвигідніші пропозиції.

Вгору
,